محمد صادقیانی

سلام محمد صادقیانی عضو تیم کدپز. ساکن تهران , دانشجوی رشته ی علوم کامپیوتر در دانشگاه دامغان , فعالیت های بنده در حوضه ی طراحی سایت با وردپرس و ارائه ی خدمات و پشتیبانی سایت هست. در این سایت محتویات شخصی بنده را مشاهده میکنین .

استارت ایده ی اولیه ی کدپز از بهمن ۹۶ خورد و گروه فعالیت غیر رسمی خودش رو شروع کرد و مشغول اقدامات اولیه مورد نیاز برای استارت پروژه ی اصلی شد .
خدمت شما عرض کنم که بچه های تیم در هفته یکی دو شب که از قبل مشخص شده بود دور هم جمع میشدن و مشغول ارتقای کیفیت کاری خودشون میشدن صمیمیت بین دوستان یکی از عوامل موفقیت تیم به شمار می رفت…
هدف ساختن سایتی است که بتواند دنیای وب را گسترش دهد و همچنین اطلاعات و دانش جوامع را افزایش دهد.
بعد از گذشتن یه پروسه ی زمانی و مشخص شدن هدف و مسیر اصلی، کدپز رسماً کار خودش رو از بهار ۹۷ آغاز کرد. شرایط به گونه ایی بود که هنوز لوگو ، برند و اسم خاص خودش که الآن به عنوان کدپز ازش نام برده میشه رو در اختیار نداشت و اعضا در صدد بر اومدن که یه اسم مناسب و درخور فعالیت های محوری تیم که :
۱. طراحی سایت
۲. سئوسازی
۳. طراحی قالب فتوشاپ
۴. و طراحی لوگو
هستند انتخاب کنن…
بعد از بررسی نام های مختلف و نظراتی که داده شد چند اسم رای های بیشتری رو به خودشون اختصاص دادن که سرانجام اسم کدپز به عنوان نام نهایی گروه و تیم کاری ما انتخاب شد.
بعد از انتخاب اسم، گرافیست گروه شروع به طراحی لوگو ی مناسب با محتوای کاری و اسم تیم کرد.

در آخر هم از خانواده کدپز تشکر میکنم و امیدوارم همواره و همیشه بیش از پیش کمک حال دیگردوستان در این شاخه باشیم و سطح دانش وب را روزبه روز گسترش دهیم .

تقاضا میشود از دوستانی که به اطلاعات بیشتر نیاز دارند از صفحات تماس با ما و یا ثبت سفارشات با ما در تماس باشند .

جدید ترین یادداشت ها

محمد صادقیانی

محمد صادقیانی

محمد صادقیانی طراح سایت با محمد صادقیانی کدپز محمد صادقیانی سلام محمد صادقیانی عضو تیم کدپز. ساکن تهران , دانشجوی

ادامه ...

با ما در تماس باشید